Ważne , nowe zasady korzystania z biblioteki

Szanowni czytelnicy

W momencie uruchomienia II Etapu wychodzenia z obostrzeń związanych z COVID-19, biblioteki publiczne wracają do obsługi czytelników. Jednakże mając na względzie bezpieczeństwo czytelników jak i bibliotekarzy wprowadzamy w naszej bibliotece „Instrukcję korzystania z usług” oraz ” Tymczasowe nowe zasady wypożyczania książek”. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się oraz o ich stosowanie. Dbając o ogólne bezpieczeństwo sanitarne będziemy: stosować środki ochrony osobistej , zmieniane po każdym czytelniku,dezynfekować miejsca wypożyczalni, klamki drzwi wejściowych, niektóre elementy regałów, kwarantannować zwracane książki. Powyższa Instrukcja i Tymczasowe zasady wypożyczania książek będą obowiązywać w naszej bibliotece do odwołania wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy o wyrozumiałość.

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00